Su Kaçağı Tespiti

su kacagi tespiti

sorunları binalarımız ve evler için çok büyük sorun çıkaran bir kaçak türüdür. Binalarımızı içten içe çürütmesinin yanı sıra önlem alınmazsa çok daha büyük arızalara neden vermektedir. Küçük bir diyerek önlem alınmayan su kaçakları zamanla çok daha büyüyerek hem maliyetin artmasına, hem de ilerleyen günlerde dönülemez büyüklükte prosedürler yapılmasına yol açar. genel olarak tavanda terleme, su damlası, duvardan ya da sıva kabarıklığı biçiminde görülebilmektedir.

Üst kattan sızan su bilhassa suyun pis giderden gelme olasılığı yüksek olduğu için sizi tedirgin etmektedir. Alt kazan sizden giden su komşuluk ilişkilerinizi bozmaktadır. Bu sorunlar maliyetleri yüzünden sizin kabusu haline dönüşmüş olabilir. İç sıvaların kalınlığı ve de sağlam izolasyon yüzünden çoğu zaman sızan sular tam kaçağın olduğu yerlerden değil de fırsat bulduğu diğer noktalardan da çıkabilmektedir. Zamanla eskiyen, küflenen borular ise zamanla su sızdırmaya başlar. Duvarda gördüğünüz su sızıntılarının en büyük sorunları duvarın renk değiştirmesi ya da rutubet kokusu biçiminde görülebilmektedir. Evlerinizde sizde farkında olduğunuz veya olmadığınız su kaçaklarını belirleme etmek için evdeki bütün muslukları kapadıktan sonra su sayacınızı kontrol edebilirsiniz. Tüm musluklar kapalıyken dahi şayet sayacınız dönmeye devam ediyorsa bugün gözle görülmeyen ancak yarın öbür gün size ciddi problemler çıkarabilecek bir su kaçağı var demektir.

Ejder olarak sizlere binalarınızı içten içe çürüten, sıvaların kabarmasına ve hatta dökülmesine yol açan su kaçaklarını kaliteli ekipmanlar ve profesyonel ekiplerimizle çok rahat bir biçimde bularak sizlere kalıcı ve güvenilir çözümler sunmaya devam ediyoruz. Altunizade, kısıklı, üsküdar, Acıbadem, Kadıköy, Bostancı, Beylerbeyi, Ümraniye, Beşiktaş, Şişli ve Fatih İlçelerinde işlerimiz uzun yıllardan beri kaliteli ve garantili bir biçimde uzman ekip ve ekipmanlar ile sizlere hizmet vermektedir. Tüm tesisat hususlarında bizlere 7 gün 24 saat boyunca erişebilir ve firma telefonlarımız üzerinden istediğiniz zaman bizleri arayarak hizmet alabilir ya da birçok hususta danışarak fikir alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız sizler için Aralıksız ve duraksız olarak hizmet vermeye ve problemlerinizde yanınızda olmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir